Aktualności

2 days ago

Stowarzyszenie Port Mechelinki

Wczoraj na plaży w Mechelinkach odbyła się impreza z cyklu” Muzyczne żeglowanie”. Wszyscy uczestnicy mogli popłynąć w krótki darmowy rejs po Zatoce na rożnego rodzaju jednostkach, w tym również na katamaranie. Wieczorem o godzinie 20.00 odbył się koncert tematyczny ,,Ocalić od zapomnienia” w wykonaniu zespołu Chilli Trio, podczas którego w kameralnej atmosferze usłyszeć można było utwory A.Osieckiej, E.Geppert, M.Grechuty, M.Bajora, S.Soyki, C.Niemena, J.Kaczmarskiego i innych.
Chilli Trio to projekt młodych, zaprzyjaźnionych muzyków, w którym głosy połączyły: Iwona Stuba i Justyna Mizgajska przy akompaniamencie pianisty Mateusza Kotwicy.
Było naprawdę klimatycznie i sentymentalnie😊 dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami😊 Impreza zorganizowana przez: Stowarzyszenie Port Mechelinki oraz Kosakowskie Centrum Kultury. Już wkrótce kolejne atrakcje! Koniecznie śledźcie nasz fanpage
... See MoreSee Less

3 days ago

Stowarzyszenie Port Mechelinki

Pierwsi smiałkowie na wodzie!Razem z namibna wodzie dzieciaki z Programu Edukacji Morskiej!!! ... See MoreSee Less

Pamiętajcie , ze jutro dla wszystkich pływanko i muzyka za free. Najpierw żeglowanie a później słuchanie. Zaczynamy o 16:30 a o 20:00 na żywo CHILLI TRIO.
Zabierajcie koce , rodziny , dzieciaki i wpadajcie do nas!.
Do zobaczenia jutro
Impreza organizowana przez : Stowarzyszenie Port Mechelinki oraz Kosakowskie Centrum Kultury.
... See MoreSee Less

Mechelinki reprezentowane na Mistrzostwach Europy.

Kilka dni temu zakończyły się Mistrzostwa Europy w katamaranach A- class. W Niemieckim Warnemunde udział wzięło około 100 zawodników z całego świata. Wśród nich reprezentant Stowarzyszenia Port Mechelinki oraz trener Yacht & Fun Mechelinki Jakub Sobala. Kuba zajął 52 miejsce a regaty wygrał Glen ASHBY- Człowiek Legenda zdobywca poprzedniego Pucharu Ameryki , 11 krotny mistrz świata w żeglarstwie. Brąz dla Polski zdobył Maciej Żarnowski!!!
Jesteśmy dumni , ze Kuba jest z nami !
vimeo.com/279357908This is "Day 2 - A-Class Europeans Warnemünde 2018" by provideos.pl on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
... See MoreSee Less

2 weeks ago

Stowarzyszenie Port Mechelinki

Nasi reprezentanci odnosza kolejne sukcesy !!!!!Pierwsze podium Pucharu Polski!
Maurycy po bardzo dobrym dniu w zlotej grupie awansuje na 1 miejsce chłopcòw do 9 lat!!
Hania w pierwszym wyscigu ostatniego dnia spada o 40 pozycji na gornej boji i ta sytuacja wplywa na postawe w kolejnych wyscigach. Tak czy inaczej jest to najlepszy wystep Hani w rywalizacji na poziomie ogólnojpolskim( 34).Brawo.
Bardzo udany wystep w grupje srebrnej zalicza Wiktor.Ostatni wyscig konczy na 4miejscu.Szkoda , że choroba niepozwoliła wystartowac pierwszego dnia bo bylo by ciekawie.Marcel nabiera rozpedu i przesuwa sie powoli ku środkowi tabeli.Majka plywa coraz lepiej ale gdzies na trasie traci koncentracje.Musimy nad ty popracować.
W regatach Vector Sails Optimist Cup wystartowało 117 zawodników.
... See MoreSee Less